نمای ساختمان فانتزی

نماهای فانتزی به گونه ای طراحی و اجرا می شوند که بیننده را مجذوب خود می کنند، مکان های تفریحی، هنری، تجاری از قبیل سینما ها، فرهنگسرا ها، مراکز خرید، برای ایجاد انگیزه و دعوت عابران هر روزه خود به فضایی آرام، متفاوت و لذت بخش نیازمند ظواهری فانتزی هستند که این هدف را محقق می کند.

نمای ساختمان فانتزی یکی از مؤثر ترین راه های تحقق هدف ذکر شده است.

ایجاد طرح های فانتزی و انتزاعی در نما، طرح های شکسته و نستعلیق، نماهای مواج و دو پوسته و داشتن رنگ های کوره ای فانتزی با استحکام بالا و مقاوم در برابر رطوبت و شرایط جوی در کنار یکدیگر ساختمانی با نمای فانتزی می سازد که سبب حیرت و لذت همگان خواهد شد.

هنر مجموعه ما این است که شما را با طراحی نمای ساختمانی فانتزی آنگونه که هستید و دوست دارید معرفی می کند.

نمای ساختمان مدرن

با ورود فرهنگ مدرنیته به جوامع امروز و تمایل مدم برای داشتن نمای ساختمانی مدرن و متفاوت ما را بر آن داشت که زمینه های تحقیقاتی خود در صنعت ساختمان ونما را به سوی نماهای مدرن ساختمانی سوق دهیم .

  تحقیقات نشان می دهند معماران خوش فکر ما در برآورده کردن این قبیل نیاز های فرهنگی جامعه خوش درخشیدند و توانسته اند رضایت آنها را جلب کنند.

اجرای نمای های مدرن با همان مصالح ساختمانی تنها با تغییر در طرح و شیوه تولید آنها سبب شده نماهای مدرن ساختمانی با قابلیت انعطاف بالا در تغییر پذیری طرح و اتصالات آسان تر،استحکام بیشتر و در نهایت بخشیدن جلوه ای بی نظیر به شهر و محیط زندگی ما می شوند.

اجرای نماهای ساختمانی مدرن با فلزات و صنعت شیت متال وجه تمایز ما از سایر دوستانمان در صنعت ساختمان و نما می باشد.

دستان متبحر و ذهن های خلاق نیروی متخصص ما با دریافت طرح ها و الهام گرفتن از جهان معماری روز دست به خلق نماهای مدرن می زنند.

ما هم پیمان شده ایم که در ساختن شهری زیبا همراه با نمای متفاوت و مدرن نقش آفرینی کنیم.

تماس با ما

Address تهران-جاده آبعلی-شهرک صنعتی خرمدشت-بلوار اصلی-بعد از میدان صنعت-خیابان هفتم شرقی-پلاک 54

glossy-3d-blue-phone-icon 

              +982176214470-2             

+982176218624-6             

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید 097148-3d-glossy-blue-orb-icon-social-media-logos-mail

075795-3d-glossy-blue-orb-icon-business-globeبرای مشاهده آدرس دقیق شرکت در google map روی عکس زیر کلیک کنید.


View arvin uzman co. in a larger map

 

 

دانلود کاتالوگ

دانلود